Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları


© Copyrigth 2021 AKADEMİKANNELİK.COM tüm hakları saklıdır.

Kod, haber, röportaj, makale gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları AKADEMİKANNELİK.com’a aittir. AKADEMİKANNELİK.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar AKADEMİKANNELİK.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

AKADEMİKANNELİK.com’da harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. AKADEMİKANNELİK.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Bu internet sitesine girmeniz veya sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız, tüm bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan AKADEMİKANNELİK.com sorumlu değildir.

AKADEMİKANNELİK.com’un, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe AKADEMİKANNELİK.com’un kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Bu internet sitesi AKADEMİKANNELİK.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. AKADEMİKANNELİK.com bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

AKADEMİKANNELİK.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.